Dne 7.9.2024 se v areálu Jezdeckého klubu Dolní Přím konaly poslední letošní drezurní závody, které byly zároveň Oblastním mistrovstvím východočeské oblasti České jezdecké federace v kategorii dětí, juniorů, U25, seniorů a i v kategorii družstev. Vysoký počet startujících nám zajistil sportovní program na celý den – začínalo se v osm hodin na dvou obdélnících a končilo se okolo sedmé hodiny večerní.

Startovní listina drezurní úlohy DU-A, která byla kromě otevřené soutěž přístupná i pro dvojice startující v OM VčO ČJF družstev, čítala 24 sportovních dvojic. A právě soutěž DU-A byla vypsána o cenu firmy Premin, tudíž se umístění mohli těšit na hodnotné věcné ceny.
Na prvním místě se umístila dvojice Ema Štěpánková – ARARAT (Apolenka z.s.), druhé místo obsadila stájová kolegyně Eliška Houdová – SIERRA. Stupně vítězů doplnila Nikola Křivková – MONET 11 (AR Stáj Květná z.s.) Dále se umístili Stella Jandová -DIANA LANDOS (JK Hřebčín Suchá z.s.), Kateřina Fidlerová – GUIDAM’S ANGEL (SJK při školním statku Chrudim) a šestá dokončila Sabina Čáslavská – INKARD (TJ Zámecký Hřebčín z.s.).

Pro kompletnost uvádíme i nově úřadující mistry východočeské oblasti České jezdecké federace.
Kategorie dětí:
1.      Místo - Stella Jandová – DIANA LANDOS (JK Hřebčín Suchá z.s.)
2.      Místo – Nicol Trundová – NIBBIT (REAL AUTO s.r.o.)
Kategorie juniorů:
1.      Místo – Eliška Houdová – SIERRA (Apolenka z.s.)
2.      Místo – Anna Balcarová – MAGNOLIA DOUBLE DIAMOND (Jezdecký klub Isabel z.s.)
3.      Místo – Daniela Nosálová – LUCKY GALLILEY (Stáj Ježkovice z.s.)
Kategorie U25:
1.      Místo – Simona Maxová – AREZZO P (JK Dolní Přím z.s.)
2.      Místo- Tereza Ježková – TAILORMADE HOTMILLION (JS FF Náchod z.s.)
3.      Místo – Dominika Křížová – BALERI-B (JS FF Náchod z.s.)
Kategorie seniorů:
1.      Místo – Lucie Zavadilová – MON AMIE (JK Kunčice ú
2.      Místo – Šárka Kosařová – RAMAZOTTI 1 (JK Bohuslavice nad Metují)
3.      Místo – Eva Horáková – KASSI BOY A.R. (JK For Riders Team z.s.)
Kategorie družstev:
1.      Místo – Eliška Houdová, Ema Štěpánková, Martina Šimonová, Anna Balcarová