Bck

Přihlášení

registrace
Logo_premin_background
Logo_premin_plus_background
OSTATNÍ
Doplňky Premin
Novinky

Premin® HORSE Pellets Standard

Cena za 20kg balení

327,00 Kč (vč. 15% DPH)

 

 Premin® HORSE Pellets NO GRAIN

Cena za 20kg balení

386,00 Kč (vč. 15% DPH)

 

    Premin® HORSE Pellets PREMIUM

Cena za 20kg balení

416,00 Kč (vč. 15% DPH)

Prodejci v ČR, SR a PL

Seznam prodejců

Doprava

Doprava

Při objednávce nad 2000 Kč
doprava ZDARMA!

Katalog Premin 2014

Katalog Premin 2014

Jsme partnerem

kladruby.png

pisek.png

Partnerské weby

 www.vsetkoprechov.sk
 SK distributor produktů Premin

 www.svetkone.cz
 vše pro koně a jezdce

  www.konikum.cz
 Vše pro jezdce a koně

www.kamir.cz

 Chovatelské a jezdecké potřeby

www.sparkata.cz

krmiva pro spárkatou zvěř

www.vvs.cz

 VVS verměřovice s.r.o.

www.piruch.cz

prodejna jezdeckých potřeb, dostihové a výcvikové centrum


04.04.2019 / AKTUÁLNĚ

049p_297_thumb

Profil - Michaela Balounová

Michaela Balounová začínala jezdit jako devítiletá slečna, což už je víc než deset let. Nejprve brala jízdu na koni jen jako rekreační záležitost, ale postupně se z rekreace stalo něco víc. Její nejoblíbenější disciplínou je všestrannost, hlavně kvůli krosové části soutěží. Koně má ustájené na Farmě Hrnčíř, nacházející se v malebné vesničce Proseč pod Křemešníkem, v tichém prostředí Českomoravské Vysočiny asi 7 km od Pelhřimova.  Tady jsou ideální podmínky pro chov, výcvik koní a sportovní vyžití spojené s koňmi. K dispozici je kvalitní boxové ustájení, krytá jezdecká hala, venkovní písková jízdárna s geotextilií, kolotoč pro koně a dostatečně velké ohrazené pastviny pro koně. Samozřejmostí je prostorná sedlovna, společenská místnost s kuchyňkou a sociálním zařízením.

Mezi nejhodnotnější výsledky této jezdkyně patří pravidelná úspěšná účast na Mistrovstvích republiky ve všestrannosti od kategorie dětí až po seniory, korunovaná dvěma mistrovskýma tituly. Každoročně závodí v oblastních mistrovstvích v disciplínách všestrannost, parkur, drezura a je vícenásobnou šampionkou oblasti Vysočina. V neposlední řadě je nutné připomenout i trojnásobné vítězství ve Skokovém poháru Vysočiny. Hodně času dnes věnuje studiu na Univerzitě Pardubice a zbytek dělí mezi koně a svůj osobní život.

V současné době vlastní dvě klisny a s nimi se účastní hvězdičkových soutěží ve všestrannosti, se starší Diamantixou dokonce obsadila páté místo ve finále Zlaté podkovy 2015 a to je soutěž na úrovni dvou hvězd, přičemž jezdkyni bylo tenkrát pouhých sedmnáct let.

 Prvním koněm je tedy plnokrevná klisna Diamantixa, dvojnásobná účastnice finále Zlaté podkovy v Humpolci, která sezónu 2018 vynechala z důvodu březosti a narození hříběte. Z jejího spojení s oldenburským hřebcem Casino Grande se narodil hřebeček Despacito. Ke zdárnému průběhu březosti přispěl i Premin Mare svým obsahem stopových prvků, expeleru z ostropestřce a kvasinek, které zlepšují stravitelnost krmiva a tím příznivě ovlivňují tvorbu a kvalitu mléka klisen a potažmo i optimální vývoj hříběte. Druhá klisna se jmenuje Empatia, plemene polský sportovní kůň, dovezená jako čtyřletá z Polska. Jedná se o klisnu s velkým sportovním potenciálem, ale trochu nervóznější, kterou se podařilo částečně stabilizovat a uklidnit až bezovsovým krmivem Premin Horse Müsli, jež je s optimálními výsledky zkrmováno již jeden a půl roku. Toto krmivo spolu se senem tvoří optimálně vyváženou krmnou dávku. V období intenzivní přípravy na závodní sezónu pravidelně dostávala doplňkové krmivo Premin Motion Collagen s obsahem kolagenu a vitamínu C a opět s velmi dobrým účinkem.

Pečlivá příprava před sezónou 2018 pod vedením Jaroslava Hatly, ve spojení s kvalitní výživou vyústila ve dva tituly z Mistrovství oblasti Vysočiny a v páté místo na MČR mladých jezdců. Cílem pro sezónu 2019 je další zlepšení souhry mezi jezdcem a koněm, čistá a klidná jízda a v absolutních ukazatelích úspěšné dokončení některé z dvouhvězdičkových soutěží ve všestrannosti.

 -MB-